Kombinezon z zakładanym dekoltem - Czarny

Dostępność:
dostępny
Producent:
Kombinezon z kopertowym dekoltem. Wykonany z wysokiej jakości materiału. Made in Poland. LIMITED EDITION Kombinezon z zakładanym dekoltem - czarny Wymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania...
175,99 zł
Cena: 159,90 zł
Rozmiar
Czas wysyłki:
24 godziny
szt. Dodaj do koszyka
Dodaj do ulubionych Powiadom znajomego
Opis produktu
Cechy
Komentarze
Kombinezon z kopertowym dekoltem. Wykonany z wysokiej jakości materiału. Made in Poland.
LIMITED EDITION
Kombinezon z zakładanym dekoltem - czarny
 
 
Wymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 2 cm)
Modelka na zdjęciu ma 170cm wzrostu i ma ubrany rozm. S.
Wymiary:XSSMLXLXXL
Od pachy do pachy (A)424446475054
Talia (B)343536394245
Biodra (C)475052535559
Dł. od pachy (D)133133134134135136
Dł. od ramienia (E)150150152153153156
Udo (F)242425262830
Dł. nogawki (G)787878787879